Ratujmy ludzi z Jemenu!

 

W Jemenie trwa wyniszczający konflikt, na skutek którego najbardziej cierpią najsłabsi: dzieci, osoby starsze, kobiety. Potrzeby są ogromne, pomocy humanitarnej potrzebuje aż 24 z 29 milionów mieszkańców Jemenu. To jedna z największych katastrof humanitarnych na świecie.

Wojna w Jemenie toczy się od końca 2014 roku. Strony konfliktu nie przestrzegają żadnych praw, bomby spadają na dzielnice mieszkalne, szkoły, szpitale i bazary. Od ostrzału ginęły też dzieci przewożone w autobusach szkolnych, goście weselni i żałobnicy idący w konduktach.

Kryzys humanitarny w Jemenie jest największym na świecie od czasów II Wojny Światowej. Ponad trzy-czwarte populacji Jemenu – czyli 24 miliony mieszkańców jest w potrzebie.

W szczególności są to osoby zamieszkujące trudno dostępne regiony oraz dzieci. To krytyczny moment dla milionów Jemeńczyków.

Z Waszą pomocą rozpoczęliśmy działania dla ludzi z Jemenu, teraz ponownie prosimy Was o wsparcie! Twoja wpłata to dla nas możliwość dotarcia do większej liczby potrzebujących.

 

Zorganizuj zbiórkę i wspieraj działania PAH zapewniające pomoc dla ludzi z Jemenu!

1. Załóż zbiórkę.

2. Udostępnij ją na swoich profilach społecznościowych.

3. Zobacz, jak Twoi znajomi i rodzina działają wspólnie z Tobą!

 

Nie masz pomysłu na swoją zbiórkę?

 

 

Dowiedz się więcej z PORADNIKA!

 

 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

Close